Usługi montażu SMD i THT

kariera

Aktualna oferta pracy

Monter podzespołów elektronicznych

Opis stanowiska:

Wykonywanie czynności związanych z montażem podzespołów elektronicznych (lutowanie, skręcanie, maskowanie, obsadzanie elementów) zgodnie z dokumentacją techniczną i obowiązującymi standardami jakości.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w montażu podzespołów elektronicznych
  • dobra organizacja pracy
  • zdolności manualne
  • odpowiedzialność
  • dokładność
  • silna motywacja do pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail z nazwą stanowiska:

praca@andpol.com.pl

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Kontakt

tel.+48 (71) 347 25 21
Dział sprzedaży czynny w godzinach od 8.00 do 16.00