Usługi montażu SMD i THT

o firmie

Drodzy Państwo,

Firma andpol elektronik powstała w maju w 1995 roku.
Początek działalności firmy był związany z obsługą klientów indywidualnych, zaspokajaliśmy potrzeby głównie w zakresie elementów pasywnych. Dynamicznie rozwijający się rynek elektroniczny w Polsce w latach 90-tych pozwolił nam na powiększenie oferty również o elementy aktywne. Dzięki zaufaniu naszych klientów rok rocznie zdobywaliśmy co raz to większy udział w rynku elektronicznym w Polsce. Mogliśmy jednocześnie oferować „więcej i taniej” co bezpośrednio przyczyniło się do zdobycia nowych zadowolonych odbiorców. W lipcu w roku 2002 zdobyliśmy, jako jedni z nielicznych w tamtym okresie, certyfikat jakości ISO 9001:2000 na dystrybucję komponentów elektronicznych. Zewnętrzna firma certyfikująca sprawdziła nasz sposób działania, nasze podejście do klientów i jakość naszych usług co zostało udokumentowane certyfikatem wydanym na okres trzech lat czyli do 28-07-2005. W roku 2005 poprzez utrzymanie wysokiej jakości obsługi otrzymaliśmy kolejny certyfikat ISO9001:2000 na okres do 28-07-2008.

Jednocześnie działając już zgodnie z normami ISO9001:2000 wprowadzaliśmy przez cały czas nowe pozycje do naszej oferty. Zdobyliśmy wiele oficjalnych linii dystrybucyjnych oraz przedstawicielstw na terenie Polski. Do takich należą między innymi:

Sukces i dynamiczny rozwój firmy to głównie zasługa klientów, którzy darzą nas zaufaniem i co dzień motywują nas do pracy. To dzięki wam drodzy klienci mogliśmy zbudować dobry i zgrany zespół pracowników, który pragnie pomagać klientom i partnerom w zaspokojeniu potrzeb poprzez dostarczanie produktów najwyższej jakości oraz chce aby nasze rozwiązania służyły naszym klientom w osiąganiu ich sukcesu, a poziom naszych usług pozwolił im skoncentrować się na prowadzeniu swojej działalności.

W roku 2005 nasi drodzy klienci obdarzyli nas kolejnym zaufaniem, tym razem zlecając nam produkcję kontraktową CEM. Jednoczesne dostarczenie elementów, profesjonalnie wykonanych obwodów drukowanych i montaż, pozwolił naszym klientom na koncentrację swoich sił w projektowaniu urządzeń i zdobywanie nowych rynków zbytu na swoje gotowe wyroby.

Już teraz, po 17 latach naszej obecności na rynku, możemy oficjalnie powiedzieć, że jesteśmy godnym partnerem do współpracy i że oferujemy:

  • wysoką jakość elementów
  • duży wybór w danej dziedzinie
  • krótki czas dostaw
  • powtarzalność dostaw
  • łatwość składania zamówień
  • miłą i rzetelną obsługę.

Dbając o swoich klientów co dzień dokładamy starań aby nasza orientacja rynkowa była na najwyższym poziomie. Chcemy abyście nas, drodzy Państwo, postrzegali jako dynamicznie rozwijającego się partnera, któremu można zaufać i z którym można godnie współpracować. Zapowiadamy, że nasz magazyn jest przygotowany logistycznie do nowych wymogów jakie niesie dyrektywa zabraniająca stosowania w urządzeniach elektronicznych metali szkodliwych, takich jak ołów, kadm czy rtęć. Dołożymy wszelkich starań aby w okresie przełomowym szczególnie pomóc Państwu stabilnie przejść na nowe technologie związane z dyrektywą RoHS.

 

Kontakt

tel.+48 (71) 347 25 21
tel.+48 (71) 347 25 21
Dział sprzedaży czynny w godzinach od 8.00 do 16.00

© 2008 andpol elektronik


Wszystkie nazwy handlowe i produktów zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone dla ich właścicieli

Projekt i wykonanie: Selly Shop